Till startsida
Göteborgs universitet
Webbkarta
Till innehåll Läs mer om hur kakor används på gu.se

Personal

Visar 1 - 20 av 20

Namn Titel Telefon E-post
Almqvist, Fredrika Projektsamordnare 031-786 9213 fredrika.almqvist@genus.gu.se
Alvunger, Josefine Projektledare 031-786 5423 josefine.alvunger@genus.gu.se
Benninge, Charlotte Administrativ samordnare 031-786 9232 charlotte.benninge@genus.gu.se
Bondestam, Fredrik Föreståndare 031-786 9238 fredrik.bondestam@genus.gu.se
Brax, David Utredare david.brax@genus.gu.se
Ekselius, Inga-Bodil Kommunikatör 031-786 9230 inga-bodil.ekselius@genus.gu.se
Engström, Elin Projektledare 031-786 9239 elin.engstrom@genus.gu.se
Fihn Marberg, Madeleine Ekonom 031-786 9207 madeleine.fihn.marberg@genus.gu.se
Grönroos, Maria Föreståndare, biträdande 031-786 9241 maria.gronroos@genus.gu.se
Gustafson, Jenny Webbutvecklare 031-786 9242 jenny.gustafson@genus.gu.se
Heimann, Samuel Projektsamordnare, Tjänstledig samuel.heimann@gu.se
Jansson, Ulrika Forskningssamordnare 031-786 5222 ulrika.jansson@genus.gu.se
Lundqvist, Maja Utredare 031-786 9211 maja.lundqvist@genus.gu.se
Nande, Paulin Kommunikatör, Tjänstledig 031-786 6655 paulin.nande@genus.gu.se
Pentler, Jenny Projektsamordnare 031-786 9203 jenny.pentler@genus.gu.se
Rudolfsson, Lisa Utredare 031-786 9216 lisa.rudolfsson@gri.gu.se
Sand, Jimmy Utredare 031-786 9235 jimmy.sand@genus.gu.se
Svensson, Malin Utredare 031-786 9217 malin.svensson@genus.gu.se
Widegren, Kajsa Forskningssamordnare, Tjänstledig kajsa.widegren@genus.gu.se
Young Håkansson, Susanna Projektassistent 031-786 9201 susanna.young.hakansson@genus.gu.se

Visar 1 - 20 av 20

Sidansvarig: Inga-Bodil Ekselius|Sidan uppdaterades: 2019-05-16
Dela:

På Göteborgs universitet använder vi kakor (cookies) för att webbplatsen ska fungera på ett bra sätt för dig. Genom att surfa vidare godkänner du att vi använder kakor.  Vad är kakor?